Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - kiedy można otrzymać na długi okres?

http://www.kiwibox.com
Renomowany dwu tygodnik o tematyce finansowej opisał w ostatnim tygodniu dowody statystyczne z jakich wynika dość niepokojące zjawisko. Okazuje się bowiem, iż coraz więcej Polaków zadłuża się ponad stan a co gorsza nie radzi sobie z regularną obsługą swego zadłużenia. Przyczynia się do wielu katastrof życiowych z samobójstwami łącznie. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji. Ludziom zadłużonym wskazana jest należyta pomoc. 1-dną ze ścieżek wyjścia z problemów finansowych są pożyczki pozabankowe dla zadłużonych.

Kto może na taką pożyczkę liczyć i w jakim miejscu jej poszukiwać? W krótkim artykule postaram się odpowiedzieć na to zapytanie. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę w jak przykrej sytuacji jest osoba zadłużona. Wówczas gdy nie zwraca swoich zobowiązań to praktycznie w każdym miejscu uzyskuje odpowiedź negatywną na swój wniosek o udzielenie pożyczki lub kredytu. Jest to jasne zważywszy na nikłą zdolność kredytową. Jednak takie sformułowanie nie załatwia sprawy. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są przygotowywane właśnie na tak karkołomne sytuacje.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Podstawowym typem pomocy z jakiej mają możliwość skorzystać osoby zadłużone są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ich centralną mocną stroną jest to, że nikt nie kontroluje informacji zamieszczonych w tzw. rejestrach dłużników czyli BIK, KRD, BIG itp. Najważniejsze w tym przypadku jest porozumienie zawarte pomiędzy pożyczkodawcą- prywatnym inwestorem a pożyczkobiorcą- osobą która posiada długi. Zabezpieczeniem spłacenia pożyczki jest nieruchomość. Stąd też jeśli tylko mamy lokal mieszkalny, dom lub działkę to o tego rodzaju pożyczkę możemy się starać.