Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tym momencie w naszym państwie poziom bezrobocia plasuje się niestety na względnie dużym stopniu (w tym momencie jest to około 12 %). Ciężko polemizować o rzetelności danych ale jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Sytuacja osób bezrobotnych jest o tyle ciężka, że z jednej strony nie pozyskują zarobków a z drugiej nie mają możliwości zaciągnąć jakiegokolwiek kredytu posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pokazał się na rynku usług kredytowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno miła wiadomość dla każdej osoby, która nie posiada pracy a występują u niej niespodziewane wydatki np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny wariant kredytu a któregoż zdobycie wiąże się z zespołem wymogów które pozostaje wykonać. W 1szej kolejności wypada powiedzieć, iż tego typu kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy kwotę 2 tys. pln przychodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o pożyczkę).
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org pozyczka pod zastaw
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny także dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.