Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tej chwili w naszym państwie wysokość bezrobocia plasuje się niestety na względnie dużym stopniu (w tej chwili jest to w przybliżeniu 12 %). Trudno mówić o wiarygodności statystyk pomimo tego możemy przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja osób bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, że z jednej strony nie mają dochodów a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć żadnego kredytu posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług kredytowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
banki dla zadluzonych
Będzie to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, która nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe koszty np. potrzeba wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny wariant kredytu a którego dostanie wiąże się z szeregiem wymagań które należy spełnić. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. złotych dochodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o pożyczkę).
pozyczki prywatne
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.