Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już w tym momencie trzeba oznajmić, że w ostatnim czasie duże zamieszanie na naszym rynku usług kredytowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na okoliczność, iż coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza systemem bankowym. kredyty pod zastaw mieszkania
pozyczki prywatne ogloszenia
Dla nas jako dla wieloletnich i zasłużonych konsultantów finansowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przyznawania kredytów przez nasze banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt dostawał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do znacznego zwiększenia zobowiązań przeterminowanych, to znaczy tego typu które były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tej chwili strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym powinno się wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle atrakcyjna.

Wiele osób, które to nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z całą pewnością zapytać „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego są spore różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.