Pożyczka na oświadczenie. Wszystko co pożyczkobiorca wiedzieć powinien.


Żyjemy w systemie konsumpcyjnym. Zdołamy to zarejestrować każdego dnia, lustrując tv, serfując po Sieci i czytając codzienną prasę. Z każdego miejsca atakują nas propozycje reklamowe, które to prowokują do nabycia nowego pojazdu lub nowego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok temu było szczytem technologii, dzisiaj jest już przestarzałe. W jaki sposób możemy coś kupić jeżeli nasze honorarium na to nie daje szansy. Kapitalnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie. http://podzastaw.org

W tej chwili jesteśmy wstanie postawić pytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych produktów finansowych, które są proponowane na naszym własnym rynku finansowym”? Kluczowym pojęciem w tym przypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że na ogół gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie widnieją ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. Wówczas gdy bank widzi taką wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym przypadku nie przekaże.
IAMSport
Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są przydzielane najczęściej przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.